Blog

Kerkbalans: Mijn kerk verbindt

Geschreven door Pieter de Vos. Gepost in De Bethlehemkerk Nieuws.

Kerkbalans 2017Voor de campagne van 2017 is het thema Mijn kerk verbindt. We zijn door de kerk verbonden met God, met elkaar en met de generaties voor en na ons. We houden elkaar vast in geloof en verbinden ons met mensen die steun nodig hebben Nu het steeds vaker ‘ieder voor zich’ lijkt te zijn, is het de kerk die verbindt. De Bethlehemkerk wil ook in de toekomst voor deze verbinding zorgen. Daarvoor hebben wij uw financiële bijdrage hard nodig. De financiële bijdrage die u geeft aan Kerkbalans is een investering. Een investering in de kerk van nu én de kerk van morgen. De enveloppen worden bezorgd van maandag 23 januari tot zaterdag 28 januari en uw antwoord wordt opgehaald voor zondag 5 februari.