Blog

Kerstcollecte 2017

Geschreven door webredactie. Gepost in Algemeen Nieuws.

Kerstcollecte in de eerste avonddienst.

Elk jaar met Kerst wil de ZWO-commissie voor een specifieke groep kinderen een klein lichtpuntje betekenen. Dit jaar is er gedurende de adventstijd vanuit Kerk in Actie een speciaal project voor Syrische kinderen op de vlucht: Geloof, Hoop en Syrië’.

In deze Kerstcollecte willen we uw aandacht vragen voor het project om de kinderen te helpen weer een toekomst op te bouwen. Naast het leed dat vluchtelingenkinderen in Syrië nu al doormaken, staat ook hun toekomst op het spel. Zij hebben jarenlang geen onderwijs gehad. Kerken helpen met bijlessen, lesboeken, het opknappen van schoolgebouwen en het trainen van docenten. Laten we dit mooie initiatief een stukje verder helpen! Voor ons een klein gebaar, voor hen een stapje naar meer eigenwaarde.

Voor verder informatie: www.kerkinactie.nl/projecten/geef-hoop-aan-een-kind-op-de-vlucht

Van harte aanbevolen door de ZWO-commissies van

De Bethlehemkerk en De Morgenster.