Blog

Zondag 11 februari Ds. Piet van Die over Johnny Cash

Geschreven door SGerrit de Vos. Gepost in Algemeen Nieuws.

Op zondag 11 februari zal ds. Piet van Die weer een z.g.n. POP-dienst te houden. Popmuziek en religie lijken elkaar te bijten. Maar wie zich verdiept in de taal van popmuziek komt ook verrassend veel religie en spiritualiteit tegen. Dat ervoeren veel kerkgangers tijdens eerdere diensten met muziek van Johnny Cash, U2 en Bob Dylan. Gods Geest waait ook op onverwachte plekken!

We weten zo langzamerhand dat ds. Piet van Die enthousiast is voor de songs en het leven van Johnny Cash. Daarover gaat het dan ook op zondag 11 februari om 17:00 uur in De Morgenster. Muilwijckstraat 1 te Papendrecht.

Het thema van de dienst is: Pasop! Breekbaar. Een verhullend thema, dus lees de aanvullende informatie van ds. Piet van Die op deze site of in De Schakel.