Blog

Nieuw programma Vorming en Toerusting

Geschreven door Werkgroep Vorming & Toerusting. Gepost in Algemeen Nieuws.

vorming en toerustingHet nieuwe programma Vorming & Toerusting is beschikbaar. Ook dit jaar weer met een rijk gevarieerd aanbod. Onderwerpen die u herkent uit voorgaande jaren, die u koestert. Onderwerpen die u een inkijk bieden in de geloofsbeleving van mensen uit lang vervlogen tijd, maar ook van mensen van nu. En verder onderwerpen die aansluiten bij vragen die door de actualiteit worden opgeroepen. Wij hopen dat het programma aanbod u persoonlijk aanspreekt en bij mag dragen aan de onderlinge  band tussen de leden van onze kerken. Daarnaast verwachten wij dat het mogelijkheden biedt naar buiten te treden en zo gestalte te geven aan onze missionaire taak in onze omgeving. Voor alle programma onderdelen geldt; een ieder is welkom!! Wij vragen iedereen zich tijdig aan te melden, bij voorkeur 14 dagen van te voren!
Lees hier het volledige programma Vorming en Toerusting voor het seizoen 2015/2016.