Blog

Lichtjesfeest 18 december

Geschreven door Heine Tillema. Gepost in Algemeen Nieuws.

lichtjesfeestThema: ‘Vrede op aarde, Licht voor iedereen’. Ook dit jaar zal vlak voor Kerst een Lichtjesfeest worden georganiseerd. De tocht start bij de Parochiekerk aan de Seringenstraat nabij de Sterflat. Een optocht waarin het verhaal van Kerst - feest van het Licht - op een bijzondere manier door jong en oud kan worden beleefd. Op vrijdag 18 december kunnen kinderen vanaf 18.15 uur een gratis lichtje afhalen bij de kraam van het Lichtjesfeest.

Om 18.30 uur begint het programma met muziek, zang en een uitbeelding van het kerstverhaal. Daarna vertrekken we in een lange stoet, wandelend met de lichtjes, langs verschillende tafereeltjes die elk een deel van het bijzondere kerstverhaal uitbeelden.
Tijdens deze wandeling van ongeveer 2,5 kilometer worden we begeleid door muziekkorpsen uit de regio, waaronder Excelsior uit Papendrecht. Uiteindelijk komen we uit bij de stal waarin het kindje Jezus is geboren. We zien uit naar een mooi Lichtjesfeest met elkaar.
Namens de werkgroep Lichtjesfeest, Heine Tillema.