Blog

Collecte Kerk in Actie Zomerzending 14 augustus 2016

Geschreven door Pieter de Vos. Gepost in Algemeen Nieuws.

Steun de predikanten op Nias

NiasOp het Indonesische eiland Nias zijn te weinig predikanten. In veel kerken gaan daarom leken voor, vaak mensen met weinig opleiding. De kerken lijden onder deze schaarste. De Banua Niha Keriso Protestant, de Kerk van Nias, wil er zijn voor de mensen op Nias, die veelal erg arm zijn. Op het eigen trainingsinstituut worden lekenvoorgangers en predikanten begeleid en toegerust. Op de theologische universiteit volgen jongeren een opleiding tot predikant. Ook zet de kerk zich in voor de samenleving. Via kredietgroepen sparen mensen bijvoorbeeld geld om te investeren in hun bedrijfjes. Op zondag 14 augustus collecteren we voor het zendingswerk van Kerk in Actie, zoals het werk van partner Banua Niha Keriso Protestant. Van harte aanbevolen!
Namens de ZWO-commissie, Yvonne Elderson