Blog

Startzondag op 11 september

Geschreven door Pieter de Vos. Gepost in Algemeen Nieuws.

Deel je levenHet nieuwe kerkelijk seizoen staat voor de deur. Veel gemeenteleden, commissies en werkgroepen zijn al enige tijd druk bezig met de programma’s voor het komende jaar. Het is altijd weer bewonderenswaardig hoeveel mensen zich inzetten voor het gemeentewerk. Net zoals het mooi is, dat er belangstelling is voor die activiteiten. We gaan daar in de komende weken zeker nog meer over horen. Eerst maar de aftrap naar het nieuwe seizoen. Op zondag 11 september beginnen we met de startdienst onder leiding van ds. Piet van Die en ds. Johan Duijster. Met musici die er samen met de predikanten een mooie dienst van zullen maken. Een dienst waarin hopelijk iedereen zich welkom voelt, aangesproken weet en gesterkt wordt om weer verder te gaan.

Direct aansluitend op de dienst bent u allemaal welkom in De Palm waar u kunt genieten van onze Papendrechtse koffietafel. Vanuit het thema van de dienst ‘Deel je leven’, hopen we daar ook onderling in contact te komen met elkaar, met medegemeenteleden die je normaal niet spreekt of misschien zelfs helemaal niet kent. Voor de jongere jeugd zijn er in De Palm activiteiten, voor de oudere jeugd wordt een bootcamp voorbereid.

In de volgende Schakel hoort u er meer over.

Namens de Bethlehemkerk en De Morgenster, Pieter de Vos en Wil Visser.