Blog

Follow! van start met barbecue

Geschreven door Webredactie. Gepost in Follow!.

Het is nog midden in de zomer. Misschien ben je net op vakantie geweest, ben je op vakantie of moet je zelfs nog weggaan.Toch hebben wij met Follow! al plannen gemaakt voor het nieuwe seizoen. Er zal een serieuze avond komen, een avondje schaatsen, TaizĂ©, een spel en af en toe een borrelavondje. Voor we met deze activiteiten aan de slag gaan, lijkt het ons leuk om te starten met een barbecue op zondag 8 september.

 

Dus ben jij tussen de 18 en 25 jaar, kom dan ook naar de barbecue. Velen van jullie zijn al een keer bij Follow! geweest. Ben jij nog niet eerder geweest en lijkt het je leuk om te komen? Vraag bij ons om meer informatie over Follow!, dan houden we je op de hoogte.

Als je wilt komen, vergeet je dan niet aan te melden voor 30 augustus. Bij een van ons, via de mail of via Facebook!

Groetjes,

Marjolein, Lisanne en Willem
follow@pknpapendrecht.nl

Ps. Heeft u/ heb jij nog geen idee wat Follow! is? Met de startzondag zijn we ook tussen de kraampjes te vinden.