Agenda van de Jeugd

Alweer de laatste van het seizoen

Geschreven door Webredactie. Gepost in Spoorzoekers Junior.

Tijdens de vorige Spoorzoekers Junior hebben we met ruim 20 kinderen gewerkt over de Hemel. Er zijn prachtige schilderijtjes gemaakt over de Hemel, mét glitters. Dat was weer een hele leuke middag.

Op woensdag 3 juli is alweer de laatste bijeenkomst van Spoorzoekers Junior van dit seizoen! Dit keer gaan we niet alleen zingen, naar een verhaal luisteren, knutselen en spelletjes doen. Het wordt extra lekker! Dus, als je in groep 1, 2 of 3 van de basisschool zit, moet je je snel opgeven ( spoorzoekersjunior@pknpapendrecht.nl). Dan zien we je om 13:30 in de Morgenster!

Groetjes,

Mirjam Bloemberg

Linda van der Linden

Marieke Brand

Christi Boere

Irene van der Velden (078-6427328)