Avondmaalscollecte 18 oktober

De bestemming van de Avondmaalscollecte van 18 oktober is de Stichting Noodopvang Papendrecht.
Deze is in 2002 opgericht met steun van het OKP (Overleg Kerken Papendrecht). De stichting helpt asielzoekers die nog geen verblijfsvergunning hebben, niet terug kunnen naar hun eigen land of geen onderdak hebben, maar nog bezig zijn aan hun procedure.
Aan een aantal gezinnen, dat kans heeft op een verblijfsvergunning, wordt een tijdelijke noodopvang geboden. Omdat de gemeente al enige jaren niet meer mag bijdragen aan deze vorm van opvang, worden alle kosten betaald door particulieren en kerken.
Het werk van de Stichting Noodopvang concentreert zich op Papendrecht en Alblasserdam.

Namens de diaconie van De Morgenster,
Marijke Roos.

Gepubliceerd op: 05-10-2020

Avondmaalscollecte 18 oktober