De Geest aan de Merwede

Vandaag vieren we Pinksteren: God heeft zijn Geest gegeven, om ons nabij te zijn, in ons te wonen. De tekenen van de Geest zijn vuur en wind. Maar in deze dienst weinig daarover… Zou er een andere invalshoek mogelijk zijn?

Vandaag is ook de verbintenis en intrede van jullie nieuwe predikant.

Ik heb gezocht naar iets dat kenmerkend voor Papendrecht is, en kwam uit bij ‘water’: waar water is, is vaak bedrijvigheid, daar vestigen mensen zich, daar wordt handel gedreven, komen mensen in beweging. Zo zijn er aanknopingspunten tussen de Geest en water, vanmorgen staat water symbool voor de Heilige Geest. Zoals de Merwede Papendrecht in beweging brengt, laat zo ook het water van de Geest ons in beweging brengen, ons als gemeente en predikant bij elkaar brengen en aan elkaar verbinden, dat we samen zullen getuigen van geloof, hoop en liefde.

De dienst  begint om 10:00 uur in de Bethlehemkerk te Papendrecht.

De dienst is via kerkradio en livestream te volgen. klik hier (incl liturgie), website pknpapendrecht.nl of via kerkdienstgemist.nl

Gepubliceerd op: 02-06-2022

De Geest aan de Merwede