Kom, laten wij aanbidden

In deze nieuwjaarsdienst lezen we het bekende gedeelte over de drie wijzen ('magiërs', zegt de NBV) uit het oosten. Een ster volgend komen zij in Jeruzalem en doen navraag naar de koning van de Joden die geboren zou zijn. We richten ons vooral op wat die mannen deden toen ze gevonden hadden wat ze zochten: ‘Ze wierpen zich in aanbidding voor het kind neer. Daarna openden ze hun kistjes met kostbaarheden en boden het geschenken aan: goud en wierook en mirre.’ Maar wat is aanbidding eigenlijk? En welke plaats neemt het in ons leven in? Een passende vraag om het nieuwe jaar mee te beginnen, toch?

De dienst is via kerkradio en livestream te volgen. klik hier (incl liturgie), website pknpapendrecht.nl

 

 

Picture Designed by Freepik

Gepubliceerd op: 31-12-2021

Kom, laten wij aanbidden