Niet verweesd, maar de Geest !

Na de hemelvaart worden de leerlingen niet als wezen achtergelaten. Dat was meer het gevoel na Goede Vrijdag. De leerlingen kijken nu verwachtingsvol uit naar de Geest, die de jonge gemeente gaat ondersteunen met aanwas van nieuwe gelovigen en gaven voor de opbouw. Over die gaven in de gemeente en het functioneren als lichaam gaan we nadenken aan de hand van Romeinen 12: 4 – 8.

*****

De dienst  begint om 10:00 uur in de Bethlehemkerk te Papendrecht.

Voor de kinderen is er weer een filmpje, lied en kleurplaat te zien en te downloaden via de jeugdpagina / hé, luister je mee

De dienst is via kerkradio en livestream te volgen. klik hier (incl liturgie), website pknpapendrecht.nl of via kerkdienstgemist.nl

Gepubliceerd op: 27-05-2022

Niet verweesd, maar de Geest !