Wees wijs met de wijzen

Ook dit jaar beginnen wij het nieuwe jaar met een gezamenlijke dienst van De Morgenster en de Bethlehemkerk. We laten ons hierbij inspireren door het bezoek van de drie wijzen uit het oosten, het verhaal uit Matteüs 2:1-12 dat voor deze zondag op het rooster staat. De drie wijzen bestudeerden de sterren om de bedoelingen van God daarin te ontdekken. Daar laten ze het niet bij… Wanneer ze de komst van een bijzondere koning ontdekken, gaan ze meteen op pad. Wij gaan op zoek naar hun geheim, waardoor zij zich laten leiden in een dreigende wereld.
Welke tekenen van Gods aanwezigheid herkennen wij in ons eigen leven? Wat en wie zijn voor ons hedendaagse wijzen, betrouwbare wegwijzers? Hoe kunnen wij elkaar nabij blijven in ons zoekend onderweg zijn? Vragen om er bij stil te staan als wij op weg gaan in het nieuwe jaar.

In verband met het Coronavirus zijn de erediensten tot 18 januari zonder gemeenteleden.

De dienst is via kerkradio en livestream te volgen. klik hier (incl liturgie), website pknpapendrecht.nl of via kerkdienstgemist.nl

Gepubliceerd op: 02-01-2021

Wees wijs met de wijzen