De Bethlehemkerk

'Nu bent u licht'

Geschreven door ds. Thea Bouwman. Gepost in Bij de diensten in de Bethlehemkerk.

Ochtenddienst zondag 9 november in de Bethlehemkerk. Deze zondag worden twee kinderen gedoopt: Evi Ischa Traveler van Dam, dochter van Reza en Ruth van Dam-Groenendijk, en Jelle Dirk Willem Prins, zoon van Jeroen en Lia Prins-Nobel. We hopen op een feestelijke dienst. Dat kan haast niet anders want ook ‘Broodhuis’ werkt mee aan deze dienst.

Tijdens het doopgesprek lazen we psalm 23. Op de vraag wat de ouders hun kinderen wilden meegeven, zei een van hen: ‘Dat ons kind mag vertrouwen, dat er altijd hoop is en bovenal dat de Heer ons kind leidt naar grazige weiden en rustige wateren’. We lezen uit Psalm 23, maar ook uit de brief aan de Efeziërs 5:8: ‘Eens was u duisternis maar nu bent u licht. Het licht brengt goedheid voort en gerechtigheid en waarheid’.
Ds. Thea Bouwman