De Bethlehemkerk

Met iedere polsslag dichter bij U

Geschreven door ds. Thea Bouwman. Gepost in Bij de diensten in de Bethlehemkerk.

Oudejaarsavonddienst (gezamenlijk) 19.30 uur Bethlehemkerk. Voor de dienst op oudejaarsavond staat de lezing uit Openbaring 22 op het leesrooster. Een tekst met toekomstverwachting! Het is goed om samen het oude jaar af te sluiten, om even pas op de plaats te maken en bewust stil te staan bij wat er in het afgelopen jaar was.

In een gebed uit Afrika, bij de jaarwisseling, las ik: ‘Heer, Almachtige, Oneindige, Schepper en Voleinder. Een jaar is voor U maar een ogenblik, maar voor ons is het 365 dagen lang, breed en diep’. Verderop in het gebed: ‘Heer, iedere polsslag brengt mij nader tot U. Heer, ik weet, Uw zon kan alleen in de eeuwigheid 365 dagen aan één stuk schijnen. Maar nu, mogen wij groeien in Uw zon, met Uw Geest. Amen.’