De Bethlehemkerk

Kerstavond gezinsdienst 19 uur

Geschreven door ds. Johan Duijster. Gepost in Bij de diensten in de Bethlehemkerk.

kerst1“Kerstfeest is een avontuur”. De eerste dienst op kerstavond 24 decembe, 19 uur, is een gezinsviering. Ds. Jan Duijster gaat hierin voor. Eerlijk gezegd sta ik al te popelen om samen met de BK-Kids deze dienst invulling te geven. Dit jaar doen we de kerstvertelling aan de hand van een prachtige presentatie. Elk onderdeel is een werk apart. Als alles aan het einde van de vertelling samenkomt, zul je verbaasd staan over de uitkomst. Het belooft een feestelijke viering te worden met prachtige liederen. Hartelijk welkom in deze gezinsdienst.

 

Liturgie

Voorganger: Ds. Johan Duijster
Organist: André de Jager
BK-Kids o.l.v. Jolanda den Houter
Lector: Roos, Emi en Annaï

 • Mededelingen
 • Opkomst BK-Kids: Ga je mee op zoek
 • Stil gebed, bemoediging en groet
 • Samen zingen met BK-Kids: Brandende kaarsjes
 • Gebed
 • Zingen: Lied 483
 • Schriftlezing(en) Zie presentatie
 • BK-Kids zingen: Tjok tot aan de nok
 • Meditatie over thema: Kerst is een avontuur
 • BK-Kids zingen:
 • Ik wou dat ik een schaapje was
 • Dag ster, grote ster
 • Maria
 • Dankgebed
 • Collecte
 • Zingen: Ere zij God
 • Zegen
 • BK-Kids zingt: Het licht van die ster