De Bethlehemkerk

Kerstavonddienst 21.30 uur Bethlehemkerk

Geschreven door ds. Erik Schuddebeurs. Gepost in Bij de diensten in de Bethlehemkerk.

Jozef sleutelfiguurJozef, sleutelfiguur is het tthema dat ds. Erik Schuddebeurs in kerstavonddienst aansnijdt. Bijna iedereen wil wel het gevoel krijgen belangrijk te zijn en misschien wel een sleutelfiguur. Bij Jozef, de man van Maria, lijkt dat niet het geval. Hij staat in het kerstverhaal meestal ter zijde, maar niet deze keer, bij ons in Papendrecht. Dan is Jozef de sleutelfiguur. Hij opent je ogen voor een verrassende kijk op Jezus. Die visie van Jozef is een sleutel om jezelf te zien als kind van God: gekend, aanvaard en geliefd. Dat gaan we vieren deze avond. Het interkerkelijk koor ‘Intercession’ maakt er een extra muzikaal en feestelijk gebeuren van. Het is een enthousiast koor uit Rotterdam-Noord en staat onder leiding van de heer Bernard Hoving. We zien uit naar een goede avond.

Liturgie

Voorganger: ds. Erik Schuddebeuers
Organist: André de Jager
Koor: Intercession

 • Welkom
 • Lied 477: 1,2,4,5
 • Stil gebed
 • Bemoediging
 • Groet
 • Gebed om ontferming
 • Lied 487
 • Gebed bij de lezingen in de Bijbel
 • Lezing Jesj 8:23 - 9:6
 • Intercession: This child Immanuël
 • Lezing Lucas 2:1-7
 • Lied 489: 1
 • Lezing Lucas 2:8-14
 • Lied 486: 2,4
 • Lezing Lucas 2: 15-20
 • Lied 476: 1,3
 • Overdenking
 • Lied 478: 1,4
 • Collecte
 • Gebeden
 • Inercession: Glorious Kingdom
 • Slotlied: 483: 1,2,3
 • Zegen
 • Intercession: Cry out

 

Voorganger:   Ds. Erik Schuddebeurs

Organist:   André de Jager