De Bethlehemkerk

Oudejaarsavond: Van sterrenkijker tot Zonaanbidder

Geschreven door ds. Johan Duijster. Gepost in Bij de diensten in de Bethlehemkerk.

sterrenDe oudejaarsavonddienst om 19.30 uur in de Bethlehemkerk wordt geleid door ds. Johan Duijster. Het jaar 2016 zit er bijna op. We zien het laatste stukje. Het jaar gaat uit als een vallende ster. Nog één keer glanst het jaar kort op, om definitief uit te doven. De Wijzen uit het Oosten volgen een ster. We weten het inmiddels wel: ze volgen de ster op weg naar Bethlehem. Het blijkt een grensoverschrijdende reis te worden. Wij moeten ook een grensoverschrijdende reis maken. Van Oud naar Nieuw. Op de klok is het slechts een tel. In werkelijkheid heeft het veel meer impact, zoals dat ook voor de wijzen het geval is. Thema: Van sterrenkijker tot Zonaanbidder. Hartelijk welkom in deze dienst.

Liturgie

Voorganger: Ds. Johan Duijster,
Organist: André de Jager

 • Mededelingen
 • Aanvangspsalm: Psalm 90 vs. 1 en 2
 • zee gestalte kregen,
 • Stil gebed, bemoediging en groet
 • Zingen: Psalm 90 vs. 3 en 4
 • Gebeden
 • Schriftlezing: Maleachi 3: 19-24; Matteüs 2: 9-12; Openbaring 22: 16-21
 • Verkondiging
 • Zingen: Lied 967
 • Collecte:
 • Kinderen terug uit nevendienst
 • Gebeden
 • Geloofsbelijdenis
 • Zingen ~ Lied 90a
 • Zegen