De Morgenster

Actie schoenendoos

Geschreven door Pieter de Vos. Gepost in ZWO Commissie.

actie schoenendoorElke twee jaar houden we in onze kerk de actie schoenendoos. Een initiatief van de stichting “de Samaritaan”. Met deze actie geven ze arme kinderen in weeshuizen, sloppenwijken, vluchtelingenkampen e.d. een steuntje in de rug. De organisatie staat er voor in dat de dozen op de plaats van bestemming komen. Aan deze actie wil onze kerk weer graag meewerken! Op 9 oktober zijn we weer gestart met de actie schoenendoos en deze zal tot 6 november duren! Op de tafel In de hal van de kerk liggen informatiefolders, waarin u alles kunt lezen over de actie. Iedereen mag mee doen! Gemeenteleden die liever geen schoenendoos willen vullen, kunnen deze actie ook op een andere wijze steunen door een bijdrage in de daarvoor bestemde schoen te stoppen. Ook mag u weer schriften, kleurpotloden of ander schrijfgerei bij de tafel afgeven. Toiletartikelen als tandpasta, tandenborstel en zeep zijn ook zeer gewild! Of wat dacht u van een washand, handdoek of een nieuwe onderbroek? We zijn verder ook heel blij met eigen gemaakte knikkerzakken en tasjes!

Leest u de folder maar eens door en u weet waar u de kinderen een groot plezier mee kunt doen! We staan elke zondag voor u klaar om de dozen en andere spullen in ontvangst te nemen. En hopen dat het ook dit jaar weer een groot succes mag worden! Lukt het u niet om de dozen in de kerk af te geven, mag u het ook tot 9 november inleveren op onderstaand adres! ( ’s avonds). Op 11 november worden de dozen naar het verzamelpunt gebracht om vervolgens een lange reis te gaan maken naar een dolgelukkig kind, dat waarschijnlijk maar één keer in zijn of haar leven een cadeau mag ontvangen!
Doet u ook mee?
Namens de ZWO, Heleen Bode en Marianne Molle
Afleveradres: Heidezoom 21