Blog

Meet & Eat was een succes!

Geschreven door Lisanne Andeweg. Gepost in De Morgenster Nieuws.

Op een ontspannen manier andere jongeren en jonge gezinnen ontmoeten op een zonnige zaterdagmiddag in de kerk. Dat klinkt heel gezellig, en dat was het ook! Afgelopen 1 april vond deze Meet & Eat plaats in de Morgenster. Met zo’n 25 personen was de opkomst goed! Veel bekende gezichten, maar ook nieuwe mensen die deze middag aangrepen om meteen wat nieuwe mensen te ontmoeten. Er was een gedeelte waarbij we gingen speeddaten met elkaar. Kort met elkaar in gesprek over vragen en stellingen over geloof & de kerk. Ondertussen waren de kinderen aan het spelen, knutselen en buiten spelen. Die hebben altijd wat minder nodig om nader tot elkaar te komen. 

Na de speeddate hebben we een hapje gegeten en verder gekletst. Kortom: een hele leuke en ontspannen middag voor het hele gezin om eens op een andere manier met gemeenteleden in contact te komen. 

Geschreven door een van de deelnemers.