Blog

Meelezen met ... in De Morgenster

Geschreven door Webredactie. Gepost in De Morgenster Nieuws.

Waardevolle mensen,

ik breng graag een leuk project onder jullie aandacht. Arie de Bruijn en ik werken er samen aan. Uit puur enthousiasme. Voor enerzijds die Bijbel waar we in onze jeugd mee opgegroeid zijn. En anderzijds die "Bijbel voor ongelovigen" die Guus Kuijer schreef. 
Kuijer maakte er een hele serie van; maar we beginnen deel 1 te lezen: "Het begin Genesis".  Zie de mooie poster die Gerrit de Vos erbij gemaakt heeft.
Wij ervoeren dat onze verhouding tot oud-vertrouwde geloofswoorden door de lezing van dit werkje enorm open kwam te liggen. We kwamen  ver voorbij de platgetreden paden; voorbij gewoonte en bijgeloof. En gelachen dat we hebben!

Goed, dat willen we graag met anderen delen. Misschien wil jij dat ook ondergaan. Data: 22 November en 6 december 20.00 uur in de Morgensterkerk. 

We denken in Ilse-Joan van Engelen een begenadigd voorlezer gevonden te hebben. We stellen ons per avond voor: twee maal een half uur voorlezen; twee maal half uur gesprek. 
Daar mogen we heel wat van verwachten.

Geef je dan op bij emmyarie@solcon.nl of bij mij. 

Vrede en alle goeds,
Jan Anne Bos