Blog

Avondmaalscollecte 25 augustus 2013

Geschreven door Webredactie. Gepost in De Morgenster Nieuws.

Op 25 augustus is de avondmaalscollecte voor de Stichting Noodopvang Papendrecht. Deze stichting zet zich in voor vluchtelingen. Medemensen die soms hun kinderen geen eten kunnen geven.

In het land van oorsprong werden zij vervolgd omdat ze anders denken dan landgenoten die de meerderheid hebben. De kranten en tv tonen hier regelmatig voorbeelden van. Maar wat doen wij als deze mensen voor onze deur liggen? Helpen we ze, geven we ze eten en onderdak? Er zijn maar weinig mensen die zo ver gaan. Dat is echter wel de missie van de Stichting Noodopvang.Door de stichting zijn al vele gezinnen geholpen. Op dit moment heeft de stichting drie gezinnen onder haar hoede. Vele vrijwilligers uit Alblasserdam en Papendrecht zijn daarbij betrokken. Maar de huur en het onderhoud kosten geld.

De diaconie beveelt deze collecte daarom van harte bij u aan