Blog

Start kindernevendienst

Geschreven door Johan Straaten. Gepost in De Morgenster Nieuws.

Op zondag 15 september is de aftrap gegeven voor een nieuw kindernevendienst seizoen.

Dit hebben we gedaan met een gezellig ontbijt afgewisseld met veschillende sketches met als thema "klaar voor de start".

 

De kinderen werden verwelkomd door een prachtige koningin en een voetballer, zij zouden later ook terugkomen in één van de sketches.

In de sketches waren de personen zenuwachtig voor een gebeurtenis. Zo was een kind bang voor de eerste schooldag, een koning en een koningin bang voor de inauguratie en een voetballer bang voor de wedstrijd. Uiteindelijk was de boodschap: Je mag bang zijn, maar weet dat de Heer altijd bij je is en je Hem om hulp mag/kunt vragen. Aan het einde van de ochtend hebben alle kinderen op teken van de dominee het start-/fluitsignaal gegeven!

   

Wij vonden het een zeer geslaagde ochtend en vinden het zeker voor herhaling vatbaar!

 

De voorbereidingscommissie,

Mirjam, Jacelien en Johan