Blog

Enquête Liturgie & Eredienst Bethlehemkerk

Geschreven door webredactie. Gepost in De Bethlehemkerk Nieuws.

enqueteSinds zondag 15 oktober 2017 wordt in de erediensten in de Bethlehemkerk een vernieuwde liturgie gevolgd. Vanaf vandaag kunt u meewerken aan de evaluatie daarvan. De eerste stap is deze enquete, die u tot en met vrijdag 30 maart kunt invullen. Vervolgens zal de kerkenraad de resultaten in samenspraak met de werkgroep Liturgie & Eredienst uitwerken. Vervolgens zullen de conclusies en aanbevelingen nog voor de zomervakantie worden besproken met de gemeente tijdens een gemeenteavond.

Wij verzoeken u de vragen te beantwoorden. Er is gelegenheid, als u dat wenst, uw keuze toe te lichten. Na beantwoording van alle vragen kunt u de enquête verzenden. Als de link hiervoor niet opent, dan kunt u de volgende url aanklikken of in uw browser kopiëren: https://nl.surveymonkey.com/r/GGWYGLK . In verband met de verwerking van de reacties heeft deze methode de voorkeur van de kerkenraad. Deze link zal ook worden opgenomen in de weekbrief voor zondag 18 maart. Het is echter ook mogelijk om een papieren versie in te vullen en in te leveren, exemplaren liggen op zondag 18 maart en zondag 25 maart in de hal van de kerk.