Blog

De nieuwe Oud Papier Aktie

Geschreven door Rens Boevé. Gepost in De Bethlehemkerk Nieuws.

De nieuwe OPA.

Vrijdagavond 10 januari , om 18.00 uur , zijn de eerste zes vrijwilligers voor de eerste keer op pad gegaan. In drie groepen verdeeld, elk met een auto en chauffeur, gingen ze in een aantal wijken de bakken met oud papier legen. Uiteraard gekleed volgens de laatste veiligheidsmode. De Veiligheidsjas met reflectorstrepen en de veiligheidsschoenen met stalen neuzen werden met plezier gedragen, bovendien was het droog en niet koud buiten.

Er zijn totaal in de drie wijken ruim 600 papier-kliko’s geleegd door onze ploegen. Dat levert op jaarbasis al een leuk vast bedrag op voor de kerkfinanciën. Afhankelijk van de huidige oud-papierprijs krijgen we binnen 30 dagen van deze inzamelavond het papierbedrag uitbetaald.

Klik hier voor een filmje over de nieuwe manier van papier ophalen

Met vrijwilligers die achter de schermen , maar ook hier in het donker , zich zo inspannen houden we onze kerk gezamenlijk in beweging.