Blog

I am part of the story

Geschreven door ds. Johan Duijster. Gepost in De Bethlehemkerk Nieuws.

Zondag 11 december is er jeugddienst in de Bethlehemkerk. In deze gezamenlijke jeugddienst hoopt Bart Hesseling ons voor te gaan. Het thema is I am part of the story. Het gaat erover dat de wereld om ons heen keuzes maakt op basis van wat ze zien, maar als je God aan het werk wilt zien in je leven heb je geloof nodig. Hoe groei je daarin? De Paksband LUX verleent haar medewerking.

 

Zelf hoop ik in deze dienst aanwezig te zijn als hoorder. Dat ervaar ik altijd als heel verrijkend. Voor mij is het dus een vrije zondag en dat is vooral omdat Pleuny op deze zondag mij weer hoopt bij te benen in leeftijd (56). Onder het voorbehoud van Jacobus zal zij deze zondag, samen met onze kinderen, haar verjaardag vieren. Hartelijk welkom in deze eredienst.