Blog

Peuter- en kleuterdienst op zondag 24 juni om 17.00 uur in De Morgenster

Geschreven door webredactie. Gepost in Nieuws.

Op zondag 24 juni is er weer een Kleuter- en Peuterdienst in de Morgensterkerk. De dienst is bedoeld voor kinderen vanaf 3 jaar en hun (groot-) ouders en natuurlijk ook vriendjes of vriendin-netjes, zussen en broers, tantes en ooms en opa’s en oma’s … en iedereen die er zin in heeft.

Thema van deze bijzondere viering is de Schepping van de wereld. In de viering gaan wij samen met de kinderen passende en leuke liederen zingen, we gaan samen bidden voor onszelf, de Schepping en de hele wereld en we gaan ook echt aan de slag met de Schepping, creatief… en met beweging.

Van harte welkom in de Morgensterkerk op zondagmiddag 24 juni van 17-17.45 uur
Ds. Birke Rapp en Elske Lodder