Blog

Zondag 16 september: 17+ in de Morgenster van 19.30-21.00 uur

Geschreven door webredactie. Gepost in Algemeen Nieuws.

Voor de jongeren van De Morgenster en de Bethlehemkerk tussen 16 en 22 jaar is er een 17+ groep. Wij komen om de 6 à 8 weken op een zondag bij elkaar om op een leuke manier (in een grote groep jongeren!) te praten over onderwerpen die iets met het geloof in het dagelijkse leven te maken hebben. Ben je boven de 16 jaar en heb je zin in een goed en serieus gesprek met uitdagende opdrachten… kom dan kijken op de eerste bijeenkomst op zondag 16 september.

Leiding:           ds. Birke Rapp, Jolijn van Eersel en Rinus Paauwe
Datum:            zondag 16 september (eerste bijeenkomst)
Plaats:             De Morgenster
Tijd:                 19.30 – 21.00 uur

Informatie en aanmelden bij: Birke Rapp