Blog

Bij de uitslaapdienst van 17 maart in De Morgenster

Geschreven door Webredactie. Gepost in Algemeen Nieuws.

Uitslaapdienst m.m.v. Creative.

Na meer dan tien jaar zijn we gestopt met de uitslaapdiensten. Als afsluiting organiseren we een gezellige ‘uitslaaplunch’, Amerikaanse stijl. De uitslaapdiensten stonden in het teken van delen en ontmoeting, wat ook tot uiting komt in deze lunch. Het idee is dat iedereen zelf eten meeneemt dat we onderling kunnen delen.

Creative zal voor de muzikale omlijsting zorgen. René geeft een korte terugblik op de uitslaapdiensten.

De lunch is voor iedereen, maar speciaal voor degenen die de afgelopen jaren de uitslaapdiensten hebben bezocht. We zien jullie graag, met lekker eten, op zondag 17 maart van 12.00-13.00 uur in de grote zaal van De Morgenster.

Robert Mout, Ferdy van den Bos, Freddie Godeke,
René van Engelen en Wilma Kuntz.