Blog

Johnny Cash Memorial

Geschreven door Piet van Die. Gepost in Algemeen Nieuws.

Op zondag 15 september vindt er om 19.00 uur een bijzondere bijeenkomst plaats in Theater De Willem. Aanleiding is de 10de sterfdag van de zanger Johnny Cash op 12 september. De bijeenkomst zal beginnen met een kerkdienst waarin het geloof in het hiernamaals centraal zal staan.

De kerkdienst heeft de vorm van een gewone kerkdienst, maar in plaats van psalmen en gezangen worden liederen van Cash gespeeld waarin het leven na dit leven bezongen wordt. Meezingen mag!  

affiche jcmemorial

 

Voorgangers in de dienst zijn ds. Piet van Die en krijgsmachtpredikant Fred Omvlee. Na een korte pauze zal om ongeveer 20.15 uur de coverband Cashflow3 een optreden verzorgen. Cashflow3 is ontstaan na de eerste Johnny Cash kerkdienst in februari. Voortrekker is Matthijs Goedegebuure die ook tijdens deze dienst zal meewerken. De bijeenkomst is het resultaat van een unieke samenwerking van De Morgenster, Johnny Cash Info Center en Theater De Willem.

Toegang: gratis.