Blog

Kennismaken met het Nieuwe Liedboek

Geschreven door Super User. Gepost in Algemeen Nieuws.

 

Binnen een jaar - om precies te zijn op zaterdag 25 mei 2013 – zal het Nieuwe Liedboek ‘Liedboek – zingen en bidden in huis en kerk’ verschijnen. Ook zo nieuwsgierig?

Wat komt erin, wat niet? Hoeveel nummers zal het boek gaan tellen? Vinden we in de traditie verdieping, in de oecumene verbreding en in de eigen tijd vernieuwing? Gaat men voor kwaliteit of kiest men voor het ‘gemakkelijke’? Zijn er eigenlijk nog wel gekwalificeerde dichters en componisten die kerkliederen schrijven? Welke liederen voor jongeren komen erin? Op al deze vragen zoeken we al zingend een antwoord. De zang wordt ondersteund door enkele solisten. De inleiding en toelichting worden gegeven door Arie de Bruijn. Zangers en geïnteresseerden hartelijk welkom. Datum: dinsdag 20 november Tijd: 20.00 – 22.00 uur Plaats: kerkzaal van De Morgenster