Blog

Taizé - De noche iremos

Geschreven door Lisanne Andeweg. Gepost in Algemeen Nieuws.

Deze weken willen we elke week stil staan bij een lied uit Taizé. Deze liederen zullen ook weer gezongen worden in het Taizé-gebed van 6 maart. U bent om 17.00 uur welkom in De Morgenster.  Eén van de mooie liederen die we gaan zingen staat ook in het Nieuwe Liedboek. Het lied verwijst naar de bekende verzen van Psalm 42, vers 2 en 3. De verzen in de Bijbel in Gewone taal klinken als volgt: God, ik verlang naar u, zoals een hert verlangt naar helder water. Met heel mijn hart verlang ik naar u, u bent de God die leven geeft. Wanneer zal ik weer bij u zijn?

Lied 895 - De noche iremos.
De noche iremos, de noche, que para encontrar la fuente
sólo la sed nos alumbra, sólo la sed nos alumbra

De Nederlandse vertaling:
Wij gaan de nacht door, het duister, op zoek naar het levend water.
Enkel de dorst zal ons licht zijn, enkel de dorst zal ons licht zijn.
Link: https://www.youtube.com/watch?v=yC71CD9P7h4