Blog

Rozenactie eindexamenkandidaten

Geschreven door Pieter de Vos. Gepost in Algemeen Nieuws.

roosStaat bij jou / jullie deze en volgende maand alles onder hoogspanning vanwege het eindexamen van school? Is de eindstreep in zicht? Of doe jij juist alles relaxt en merkt bijna niemand iets van stress? De Jeugdraad van beide kerken (Bethlehemkerk en Morgenster) wil de examenkandidaten in ieder geval laten weten dat ze een waardevol mens zijn, of ze nou slagen of zakken. Daarom brengen we graag een roos bij hen thuis op de dag vóór de uitslag: woensdag 15 juni.  
Maar: we kunnen alleen de gegevens krijgen van wie op De Lage Waard examen doet, en stel dat jij op een andere school zit? Wil je ons dan even laten weten (via mail of app, zie hieronder) dat jij ook examen hebt gedaan? Dan zorgen wij dat je op onze lijst komt! Misschien ken je nog anderen voor wie zo’n eindexamenroos een goed idee is? Laat het alsjeblieft weten….. alvast bedankt! (En ja, als ouders / familie kunt u ook namen doorgeven natuurlijk). Bertha van der Starre: berthastarre@hotmail.com (0619041343) of Marian Naafs: mariannaafs@hotmail.com (0625364827)