Blog

Lichtjesfeest op 21 december

Gepost in Algemeen Nieuws.

Ook dit jaar is er het Lichtjesfeest rond de Markt en De Meent, georganiseerd door de Elimkerk, de Baptistengeloofgemeenschap, De Vergadering van Gelovigen en de Morgensterkerk. Bovendien werken mee kinderkoor Friends en tienerkoor Forever.

De Paksband begeleidt de samen- en koorzang. Het feest vindt plaats tijdens de kerstmarkt op 21 december vanaf 18.30 uur. De lichtjesoptocht, door een gedeelte van Papendrecht, wordt begeleid door de Graafstroomfanfare uit Bleskensgraaf en Excelsior uit Papendrecht. Op deze wijze wil de werkgroep ook buiten de kerkmuren het kerstfeest vieren en laten meebeleven. Iedereen is van harte uitgenodigd om er met elkaar een mooie en onvergetelijke lichtjesoptocht van te maken. Vanuit de 'uitdeelkraam' ontvangt ieder kind een lichtje.

De werkgroep Lichtjesfeest Papendrecht.