Blog

VT1718 02 Verslaafd aan God

Geschreven door Super User. Gepost in Vorming & Toerusting 2017 & 2018 programma's.

Peter Rollins is een gevierde Noord-Ierse schrijver en theoloog die uitdaagt en inspireert. Door sommigen wordt hij een nieuwe Bonhoeffer genoemd. Nadat er al diverse boeken van zijn hand verschenen,  is nu zijn boek ‘Verslaafd aan God’ in het Nederlands
verschenen. Een tegendraads boek. In een tijd dat  het grote probleem lijkt dat velen God vaarwel zeggen, is de stelling van Rollins dat veel mtv 1718 gokverslaafdensen verslaafd zijn aan God als ‘geluksproduct’. We moeten van die verslaving af, vindt hij. Aanvaarding van leegte
en niet-weten zijn de kern van het christen-zijn. Wel, dat roept genoeg nieuwsgierigheid en ook vragen op om er een aantal avonden aan te wijden.  
Deelnemers schaffen het boek aan en lezen per  avond een afgesproken aantal pagina’s.

Doelgroep:     (On)gelovigen die zich graag laten uitdagen door nieuwe inzichten

Leiding:     ds. Piet van Die
Data:        donderdag 28 september
                 donderdag 12 oktober
                 donderdag 26 oktober
Plaats:     De Morgenster
Tijd:         20.00 – 22.00 uur

Informatie en aanmelden bij    ds. Piet van Die, 6150864 of p.van.die@pknpapendrecht.nl