Blog

VT1718 16 Themabijeenkomst: Rijmerij

Geschreven door Super User. Gepost in Vorming & Toerusting 2017 & 2018 programma's.

vt 1718 rijmerij‘Poëzie ligt op straat en ieder voelt er de kracht van. Ieder weet dat een boodschap – welke dan ook maar – in rijm of stafrijm meer aanslaat: melk is goed voor elk en het bier is weer best.’
Zo introduceert Adriaan Deurloo uit Amsterdam zijn gedichten. Hij maakt ze op bestelling, als je hem er om vraagt. Passend bij welke gelegenheid dan ook. Maar Adriaan weet bij zijn gedichten ook kleurrijk te vertellen met prachtige en ludieke anekdotische verhalen. Graag verzorgt hij een avond of een zaterdagmorgen, waarbij hij zijn gehoor meeneemt in beeldrijke poëzie naar het land van de wonderlijke taal en dichterlijke vrijheid. Adriaan Deurloo is historicus en de broer van Karel Deurloo en bekend theoloog van de zogenaamde Amsterdamse School.
De inleiding van deze themabijeenkomst zal verzorgd worden door ds. Johan Duijster.

Leiding:    ds. J. Duijster
Datum:    De exacte datum is nog niet bekend.
Let op publicatie van datum, plaats en tijd in De Schakel en informatie op zondag in de kerken (beamer)

Informatie en aanmelden bij ds. Johan Duijster, 8425996 of j.duijster@pknpapendrecht.nl