Blog

1. Thuis in de komos

Geschreven door Werkgroep Vorming & Toerusting. Gepost in Vorming & Toerusting 2018 & 2019 programma's.

Klein werkje van Taede A. Smedes over onze unieke plaats in en bijdrage aan het universum. Het heeft dus alles te maken met ‘Wie is de mens?’ Als je nog eens wat wilt horen van iemand die genoeg heeft van de trend ‘allkosmoses is zinloos’ (en je ziet maar of je er zelf zin aan geeft), dan kun je hier terecht.

We zijn op een of andere manier als enige (?) via de evolutie op een punt aangekomen dat wij over onszelf kunnen nadenken. Als dat verloren gaat door ons stomme gedrag gaat er wel iets heel unieks in die mateloze kosmos verloren. In het werkje lopen lijnen naar Etty Hillesum en Jonathan Sacks. Dat is wel spannend.

Leiding:           ds. Jan Anne Bos

Data:                donderdag 6 september

                        donderdag 20 september

Plaats:             De Morgenster

Tijd:                 20.00 - 22.00 uur

Informatie en aanmelden bij:

  1. ds. Jan Anne Bos, 078-6152662 of bosjananne@gmail.com