Blog

2. Religie is terug: Hoera ?

Geschreven door Werkgroep Vorming & Toerusting. Gepost in Vorming & Toerusting 2018 & 2019 programma's.

Yvonne Zonderop, journalist bij o.a. de Volkskrant en het NRC Handelsblad, is niet gelovig, maar zij verraste met een boek waarin zij niet alleen een comeback van de (christelijke) religie signaleert, maar deze ook toejuicht. Overigens zonder zelf meteen gelovig te worden. Hoe dat kan? Dat wordt duidelijk in ‘Ongelofelijk: Over de verrassende comeback van religie’, waarin Zonderop bepleit om de joods-christelijke erfenis serieus te nemen en de bijbelse verhalen weer een rol te geven in het publieke domein. Opmerkelijk, maar het schuurt ook een beetje, want is dat ook niet een geluid dat lijkt op dat van de PVV en Forum voor Democratie? Yvonne Zonderop gaat de uitdaging van die vraag niet uit de weg. Kortom, genoeg gespreksstof. Deelnemers aan deze twee avonden schaffen het boek aan en lezen voor de eerste bijeenkomst hoofdstuk 1 t/m 4.

Doelgroep:      Iedereen die geïnteresseerd is in de rol en plaats van religie in de huidige maatschappij

 

Leiding:           ds. Piet van Die

Data:               donderdag 13 september

                        donderdag 27 september

Plaats:             De Morgenster

Tijd:                20.00 - 21.45 uur

Informatie en aanmelden bij:

  1. ds. Piet van Die, 078-6150864 of p.vandie@pkn.papendrecht.nl

Graag van tevoren opgeven