Blog

3. 17-plus groep

Geschreven door Werkgroep Vorming & Toerusting. Gepost in Vorming & Toerusting 2018 & 2019 programma's.

Voor jongeren tussen 16 en 22 jaar is er een 17+-groep. Wij komen om de zes à acht weken op een zondag bij elkaar om op een leuke manier (in een grote groep jongeren!) te praten over onderwerpen die iets met het geloof in het dagelijkse leven te maken hebben. De groep wordt begeleid door ds. Birke Rapp in samenwerking met Jolijn van Eersel en Rinus Paauwe. Ben je boven de 16 jaar en heb je zin in een goed en serieus gesprek met uitdagende opdrachten? Kom dan kijken op de eerste bijeenkomst.

Leiding:           ds. Birke Rapp, Jolijn van Eersel en Rinus Paauwe

Datum:            zondag 16 september (eerste bijeenkomst)

Plaats:             De Morgenster

Tijd:                 19.30 – 21.00 uur

Informatie en aanmelden bij:

  1. ds. Birke Rapp, 06-22647589 of b.rapp@planet.nl