Blog

Aandachtig Leven

Geschreven door Werkgroep Vorming & Toerusting. Gepost in Vorming & Toerusting 2018 & 2019 programma's.

Een groep voor jonge gemeenteleden in de leeftijd van 35+. Je hebt het druk. De opbouw van je maatschappelijk leven vraagt veel. Je hebt misschien een partner. Allebei een baan. Als er dan ook nog kinderen zijn, vormen deze jaren de drukste periode van je leven. Maar ook als je alleen bent, vraagt deze fase veel, al was het alleen maar dat je in je eentje je weg moet vinden in het leven. Leven onder hoge druk, dus weinig tijd voor bezinning en verdieping.

Wel behoefte aan? Dan is deze kring iets voor jou. Met generatiegenoten spreek je over wat van waarde is voor jouw leven en geloof. Maar we gaan ook in gesprek met de Bijbel. Daarnaast is er genoeg ruimte voor gezelligheid - ook niet onbelangrijk!

Doelgroep:      Jonge gemeenteleden vanaf 35 jaar die met leeftijdgenoten in gesprek willen                   spreken over hun leven en hun geloof(stwijfels)

 

Leiding:           ds. Piet van Die

Data:               dinsdag 2 oktober

                        dinsdag 6 november

                        dinsdag 4 december

                        dinsdag 5 februari

                        dinsdag 5 maart

                        dinsdag 2 april

Plaats:             De Morgenster

Tijd:                20.00 - 21.45 uur

Informatie en aanmelden bij:

  1. ds. Piet van Die, 078-6150864 of p.vandie@pkn.papendrecht.nl