Blog

De Verwondering

Geschreven door Werkgroep Vorming & Toerusting. Gepost in Vorming & Toerusting 2018 & 2019 programma's.

‘De Verwondering’ is een tv-programma dat wordt uitgezonden op de zondagmorgen. Programmamaker Annemiek Schrijver gaat in gesprek met gasten over hun leven en geloof. Het is een inspirerend, spiritueel programma dat door velen wordt bekeken. Vaak nodigen de afleveringen uit tot napraten, maar die gelegenheid heb je als individuele tv-kijker niet. Daarom bied ik vijf avonden aan waarop we een aflevering uit het rijke archief van ‘De Verwondering’ bekijken. Na het bekijken van de (25 minuten durende) aflevering gaan we met elkaar in gesprek over wat het bij je heeft opgeroepen. De afleveringen en de betreffende gasten worden in De Schakel aangekondigd. De avonden zijn los van elkaar te bezoeken.

Doelgroep:      Voor liefhebbers van het programma en voor iedereen die niet zo snel naar een               boek grijpt, maar wel geïnteresseerd is in bezinning en spiritualiteit

 

Leiding:           ds. Piet van Die

Data:               donderdag 25 oktober

                        donderdag 22 november

                        donderdag 24 januari

                        donderdag 21 februari

                        donderdag 21 maart

Plaats:             De Morgenster

Tijd:                20.00 - 21.45 uur

Informatie en aanmelden bij:

  1. ds. Piet van Die, 078-6150864 of p.vandie@pkn.papendrecht.nl

Graag van tevoren opgeven