Blog

Kerstmusical: Het kerstverhaal komt tot leven

Geschreven door Werkgroep Vorming & Toerusting. Gepost in Vorming & Toerusting 2018 & 2019 programma's.

Aangestuurd door de leiding van de kindernevendienst uit beide gemeenten zullen wij ook dit jaar, in samenwerking met de BK-Kids, een echte kerstmusical met veel mooie liederen instuderen. Wij hopen dat wij dan samen met héél veel kinderen uit de Bethlehemkerk en De Morgenster wederom de sterren van de hemel spelen, verrassende dingen doen, spetterende en toch kerstachtige liederen zingen, met het koor en solo. Hierbij zullen wij ons natuurlijk ook verkleden en we hebben een prachtig decor! Dit alles rondom het oude kerstverhaal, waarin van alles zal gebeuren.

De repetities voor het zingen en spelen zijn op een aantal zondagen of donderdagen vanaf november.

De opvoering is op kerstavond in de gezinsviering van 19.00 uur.

Je kunt je nu al opgeven. Vrienden en vriendinnetjes zijn welkom!

Leiding:           ds. Birke Rapp

Data:                een aantal zondagen of donderdagen vanaf november

Plaats:             Bethlehemkerk

Tijd:                 nog te bepalen

Informatie en aanmelden bij:

  1. ds. Birke Rapp, 06-22647589 of b.rapp@planet.nl