Blog

Het einde van de Eerste Wereldoorlog

Geschreven door Werkgroep Vorming & Toerusting. Gepost in Vorming & Toerusting 2018 & 2019 programma's.

Op 11 november 2018 zal het 100 jaar geleden zijn dat de Eerste Wereldoorlog eindigde. Deze ‘Grote Oorlog’ staat niet in ons historisch geheugen gegrift, maar wel in dat van de ons omringende landen. Deze gebeurtenis zal dan ook op grote schaal worden herdacht. Om te begrijpen waarom dit in veel landen nog zo dicht onder de huid zit, volgen wij op deze avond het spoor van één (Engelse) soldaat, die deze oorlog niet zou overleven, maar wel beroemd werd door wat hij erover schreef: Wilfred Owen.

Doelgroep:      Krantenlezers en journaalkijkers die beter willen begrijpen wat zij rond

                        11 november lezen en zien in het wereldnieuws

 

Leiding:           ds. Piet van Die

Datum:            donderdag 8 november

Plaats:             De Morgenster

Tijd:                20.00 - 21.45 uur

Informatie en aanmelden bij:

  1. ds. Piet van Die, 078-6150864 of p.vandie@pkn.papendrecht.nl

Graag van tevoren opgeven.