Blog

Bijbels schilderen in de Adventstijd

Geschreven door Werkgroep Vorming & Toerusting. Gepost in Vorming & Toerusting 2018 & 2019 programma's.

Voor iedereen die graag schildert of tekent (of het een keer wil uitproberen) is er in de donkere tijd van het jaar een cursus bijbels schilderen. Doel is het om in een groep naar verhalen uit de Bijbel te luisteren en vervolgens het verhaal, een detail, een gevoel of een thema van het verhaal op het doek vast te leggen. Wie wil, krijgt hierbij ook tips en adviezen voor het schilderen of kan met bijzondere materialen werken. Inhoudelijk willen wij ons richten op de verhalen die op de zondagen van de Adventstijd worden gelezen. De schildersgroep wordt geleid door ds. Thea Bouwman, die zelf schildert, en ds. Birke Rapp.

Leiding:           ds. Thea Bouwman en ds. Birke Rapp

Data:                donderdag 22 november

                        donderdag 29 november

                        donderdag 6 december

                        donderdag 13 december

Plaats:             Bethlehemkerk

Tijd:                10.00 - 12.00 uur

 

Informatie en aanmelden bij:

  1. ds. Birke Rapp, 06-22647589 of b.rapp@planet.nl

Graag van tevoren opgeven