Blog

De trooster

Geschreven door Werkgroep Vorming & Toerusting. Gepost in Vorming & Toerusting 2018 & 2019 programma's.

Begin dit jaar verscheen een Nederlandse roman die in alle media geprezen werd: ‘De trooster’ van Esther Gerritsen. Geheel tegen de regels van het klooster in wordt een nieuwe gast opgevangen door Jacob, de conciërge. Er ontstaat een band tussen Jacob en de gast die een misdaad op zijn geweten heeft. Het bijzondere van deze roman is dat het simpele geloof van Jacob op een indrukwekkende manier de hoofdrol speelt. Ik ga met deelnemers graag het gesprek aan over het geloof van Jacob.

Deelnemers lezen het boek vooraf.

Doelgroep:      Iedereen die benieuwd is naar God/geloof in literaire werken

 

Leiding:           ds. Piet van Die

Datum:            maandag 26 november

Plaats:             De Morgenster

Tijd:                20.00 - 21.45 uur

Informatie en aanmelden bij:

  1. ds. Piet van Die, 078-6150864 of p.vandie@pkn.papendrecht.nl

Graag van tevoren opgeven