Blog

Poëzieavond: Les Murray

Geschreven door Werkgroep Vorming & Toerusting. Gepost in Vorming & Toerusting 2018 & 2019 programma's.

Les Murray is een toonaangevende dichter. Hij woont in Australië en zijn naam wordt veelvuldig genoemd als kanshebber voor de Nobelprijs. Murray is een religieus man, lid van de rooms-katholieke kerk, maar is ook beïnvloed door de cultuur en religie van de Aboriginals.

We lezen op deze avond een aantal vertaalde gedichten van Murray (deelnemers ontvangen die vooraf). U krijgt als achtergrondinformatie ook een essay dat Piet van Die over Murray schreef voor een theologisch tijdschrift.

Doelgroep:      Iedereen die benieuwd is naar God/geloof in literaire werken

 

Leiding:           ds. Piet van Die

Datum:            maandagavond 25 febr.

Plaats:             De Morgenster

Tijd:                20.00 - 21.45 uur

Informatie en aanmelden bij:

  1. ds. Piet van Die, 078-6150864 of p.van.die@pknpapendrecht.nl