Blog

Laudato Si’

Geschreven door Werkgroep Vorming & Toerusting. Gepost in Vorming & Toerusting 2018 & 2019 programma's.

In de encycliek Laudato Si' (Geprezen zijt Gij) roept Paus Franciscus 'alle mensen van goede wil' op met respect en eerbied om te gaan met de aarde en de armen. De ommekeer waartoe de paus oproept, is ingrijpend: economie, politiek, maatschappij, ja ook de kerk, moeten gericht zijn op het behoud van de schepping, op het verbeteren van de levensomstandigheden van de zwaksten en op het welzijn van de generaties die na ons komen. Het is een boodschap die ons allemaal aangaat en blijvend actueel is. Katholiek of niet katholiek. De encycliek is verschenen op 18 juni 2015 en heeft als ondertitel meegekregen: ‘Over de zorg voor ons gemeenschappelijk huis’.

Ds. Piet van Die zal ons tijdens deze avond meenemen in het gedachtengoed van Paus Franciscus.

Het is de derde avond van de werkgroep Duurzaamheid. De twee vorige bijeenkomsten waren meer praktisch van aard. Deze avond is meer beschouwend. 

Leiding:           ds. Piet van Die          

Datum:             donderdag 4 april

Plaats:             De Morgenster

Tijd:                 20.00 - 22.00 uur

 

Informatie en aanmelden bij:

Werkgroep Duurzaamheid, Robert Mout, 078-6411873 of mout7@cs.com