bk intro front 1 250x480

mk intro front 1 250x480

BK-kids weer van start

Geschreven door webredactie. Gepost in Jeugd: BK-kids.

De BK-Kids weer van start!

Ds. Piet van Die gaf zondag 10 september op symbolische wijze, door middel van de scheidsrechtersfluit, het startsein voor het jeugdwerk. Dat betekent dat de BK-Kids ook weer van start zijn gegaan. Op de Startzondag waren de Kids al te bewonderen in de hal van de kerk.

 

Om de twee weken oefenen de Kids onder leiding van ‘onze’ Jolanda op donderdagmiddag van half 4 tot half 5 in De Palm. Donderdag 28 september is de eerstvolgende keer.

Ben je tussen de 6 en 13 jaar en wil je ook graag meezingen? Kom dan eens langs en neem gerust een vriendje of vriendinnetje mee! Er staan weer leuke optredens op het programma, dus er liggen genoeg nummers klaar om te gaan oefenen.

Meer informatie nodig? Stuur dan een mailtje naar kinderkoorBK@pknpapendrecht.nl of stuur een appje/bel naar de BK-Kidsinfolijn: 06-11177858.

We zien en horen jullie graag!                                                                          

Groeten van het BK-Kidsteam,

Jolanda, Manon, Annemarie en Jaap.