De Morgenster

Bij de morgendienst van 21 jan in de Morgenster

Geschreven door webredactie. Gepost in Bij de diensten in De Morgenster.

Op deze zondag begint de ‘Week van gebed voor de eenheid’. De formele startdienst daarvan is later op deze zondag. Voor elke dag van deze week van gebed reikt Missie Nederland en de Raad van Kerken in Nederland een thema aan. Een van die thema’s heeft betrekking op gezin en kerk als familie. Van zowel gezin als kerk kunnen we zeggen dat ze in onze tijd behoorlijk onder druk staan. Er zit sleet op. Beide moeten nodig in de revisie. Maar hoe doen we dat? En wat is het belang van ‘familie’ daarbij? We staan erbij stil in de morgendienst. Lezingen: Exodus 2:1-10 en Matteüs 2:13-15. Thema: It’s all in the family!

Hartelijk welkom!

Johan Duijster

Na de dienst is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de grote zaal, met koffie, thee, fris én lekkers.

Liturgie:

 

Voorganger: Johan Duijster

Organist: Arie de Bruin

Lector: Marieke Bakema

Er is kindernevendienst voor de groepen 1 t/m 8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kerk de Morgenster - Muilwijckstraat 1 - Papendrecht - 0786151714